PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540909}
5,9 75 404
oceny
5,9 10 1 75404
4,2 11
ocen krytyków
Battleship: Bitwa o Ziemię
powrót do forum filmu Battleship: Bitwa o Ziemię

Film spodobał mi się ze względu na ten piękny Pancernik pod koniec filmu, który nieźle dawał sobie
radę wraz ze starymi weteranami na pokładzie. Efekty były zadowalające, nacieszyły moje oko ;D
Troszkę humoru, braterskiej walki spowodowało ocenienie tego filmu prze zemnie pozytywnie ;D

ocenił(a) film na 7
katherine1990

Ten film mimo tandetnego scenariusza ma coś czego zazdroszczę Amerykanom- dumy z historii i szacunku do weteranów.
Niestety polaczki wiedzą lepiej co jest "poprawne".

Scenka jak ten niszczyciel wali ze wszystkiego do tego ufo-statku też jest niezła ;)

ocenił(a) film na 9
klaczek20

Zgadzam się z Tą piękną wypowiedzią :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
klaczek20

tak by wygladala produkcja studia Asylum, gdyby mieli wielomilionowy budzet

ocenił(a) film na 2
katherine1990

Nie dałem rady, podczas projekcji wychodziłem kilkukrotnie, a to do toalety, a to coś przegryźć. Ten film po prostu zgwałcił mi mózg swoją głupotą. Oglądając drift pancernika na kotwicy miałem taką minę jak pies z mojego awatara.

ocenił(a) film na 3
katherine1990

Tak jak Aldirien- drift kotwiczny spowodował u mnie poczucie naprawdę konkretnego gangbangu. Efekty jedynie ratują ten film przed 1-ką, bo cała reszta to stek bzdur.

katherine1990

i AC/DC w tle ;p

ocenił(a) film na 7
katherine1990

Za efekty wizualne i dźwiękowe w DTS5.1 daję 10
A za resztę 3 więc średnia wychodzi 6.5 ....
No dobra dam 7 ;)

ocenił(a) film na 2
katherine1990

Weterani i umiejętność ich gloryfikacji, czy też w tym przypadku POPularyzacji to jedyna kamizelka ratunkowa utrzymują ca ten szajs powyżej powierzchni wody. Zazdroszczę Amerykanom umiejętności przypominania o wyCzynach prawdziwych weteranów nawet w tak koszmarnej produkcji. Podczas gdy my nie umiemy sprzedać nawet jednej z tysięcy historii Oscarowych w prawdiwym kinie. Reasumując, nadal nie rozumiem dlaczego "reklama gry" mogła trwac az 90 minut. Znacznie przyjemniej się ogląda reklamy World of Tanks w TV (grudzien 2017) niz to gowno. O dziwo, Rhianna której nie lubie byla jedna z lepszych w filmie.

ocenił(a) film na 7
katherine1990

Scenariusz mógł by być trooochę lepszy bo jest delikatnie mówiąc fatalny. Wysoka ocena chyba za okręty i dobre efekty specjalne. Taa pancernik z dziadkami i AC/DC rządzi :) "mruczy jak kicia" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones