PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95833}

Ichi zabójca

Koroshiya 1
7,1 5 286
ocen
7,1 10 1 5286
7,3 3
oceny krytyków
Ichi zabójca
powrót do forum filmu Ichi zabójca

Jeśli ktoś, po obejrzeniu tego filmu uważa, że jest on brutalny, perwersyjny itd. itp, to powinien zobaczyć komiks:) Ja najpierw widziałem Ichiego w wersji komixowej właśnie i film nie zrobił na mnie żadnego pozytywnego wrażenia, co więcej, zniechęcił mnie do tego reżysera. Powodów jest kilka.
1. Wykonanie: gore, które zastosowane w filmie powinno (chyba) obrzydzać, tutaj tylko budzi zażenowanie. Takie akcje jak np. rozciąganie gościowi policzków na pół metra, kiepsko zrobione przecięcie faceta wzdłuż jego osi symetrii, czy "wylewanie szlaufem" krwi z pokoju raczej nie wygląda satysfakcjonująco.
2. Zły dobór głównego aktora. Moim zdaniem ten gościo zupełnie nie wyglądał na kogoś wysportowanego. Raczej na taką typową, biurową, japońską ciotę. I jak taki gościo miał podnosić girę nad głowę...?
3. Gra aktorska niektórych bohaterów. Np. ten koleś, którego wieszają na hakach i któremu Kakihara przebija twarz tym swoim drutem. Powinien on chyba nieco gwałtowniej zareagować na taką akcję:-/
Plusem za to (jedynym jak dla mnie) jest fantastyczna postać Kakihary. Ciuchy, charakteryzacja i jego gra aktorska - miodzio.

ocenił(a) film na 9
Lucash_2

Zgadzam się. Postac Kakihary w filme jest cool. Ja też posiadam komiks i film jest przy nim dobranocką dla grzecznych dzieci :) Ale gdyby zrobili film dokładnie według komiksu, to nie nadawał by się on nawet dla undergroundowych sado maso!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones