PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=255976}
6,5 852
oceny
6,5 10 1 852
Takeshis'
powrót do forum filmu Takeshis'

Potrzebuje plakat z tego filmu! Ten z tym drzwewkiem bonzai w taczce.. Jak ktos wie gdzie mozna kupic w Szczecinie lub zamowic to prosze o pomoc! To bardzo wazne!

hubiko

Do kina jakiegos idz pomachaj kasą przed oczami komus i bedziesz miał

areson

mam znajomych w kinach (stary ze mnie kinomaniak) i z załatwieniem plakatow zwykle nie miewam problemow.. tylko, ze o ile mi wiadomo w Szczecinie tego nie graja :/

hubiko

ja tez bym bardzo prosil o jeden taki, jesli ktos mam mozliwosc :)

schwa_vowel_sound

chetnie zamowie nawet z japoni jak bedzie trzeba... tylko niech mi ktos powie gdzie i jak...

hubiko

Oj tam, bez przesady - w Poznaniu i w Krakowie widziałem ich na pęczki.

eon_blue

Ja w Paryżu nie widziałam ani kawałka;)

eon_blue

to niech mi ktos z Poznania albo Paryza przesle - zwroce koszty kupna i przesylki!

hubiko

Tolerujemy tylko przedpłatę na konto. Wymagana jest także pisemna deklaracja, że plakat nie trafi na zbiórkę makulatury, oraz zaświadczenie od proboszcza o regularnym uczęszczaniu na msze.

eon_blue

Przedpłata na konto - spoko :) Plakat trafi na pewno nie na makulature tylko na sciane.. a zaswiadczenie od proboszcza malo wioarygodne - za flache kazdemu wyda co tylko zechce ;p ale moge w zamian dac zdjecie stopy... lub inne j czesci ciala ;)

ocenił(a) film na 7
hubiko

od 30 czerwca beda grac w Szczecinie w najlepszym kinie czyli w Pionierze wiec jak sie ladnie tam usmiechniesz to na pewno dostaniesz:D ja tez bede zerowal na niego:d wiec kto pierwszy ten lepszy;P

Ravenloft

I tak was wyprzedzę. ;)

Ravenloft

juz bylem tam wczoraj - pracuje prawie na przeciwko :) plakat kosztuje 3 zl, a jak skoncza grac to beda rozdawac za darmo.. szkoda tylko ze ma taka kiczowa ramke z plusa :/ ale wazne ze jest w koncu :D a swoja droga czy to nie dziwne, ze w szczecinie zaczynaja grac dopiero prawie miesiac po polskiej premierze :(

hubiko

HA w koncu mam plakat
skonczylo sie na tym, ze poszedlem na przeciwko ulicy do kina i kupilem ten plakat za 3zl
ale jest w koncu :D
wieczorem juz bedzie wisiec na scianie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones